2014 m. vaikų ir paauglių stovykla

Šiais metais stovykla persikėlė į Kretingos rajone, Kėkštų km. esančią “Jaunimo sodybą”, kuriai esame be galo dėkingi tiek už labai draugišką prėmimą ir didžiulę teritoriją žaidimams, nuoširdų rūpestį mūsų skrandžiais (be galo skanus maistas) ir laisvalaikiu (mergaitės lipte lipo prie naujai gimusių kačiukų :) ir ne vienai teko lieti ašaras, kai tėveliai neleido jų pasiimti į namus). Šiais metais pirmą kartą Laisvųjų krikščionių bažnyčios (LKB) organizuota vaikų stovykla vyko ne palapinėse, o puikiai įrengtuose namukuose – kas iš tikrųjų tik palengvino stovyklavimą.

Stovykla ne veltui vadinosi “Jėga”. Vaikai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas 10km. žygyje – kuris parodė, kad nesame tokie stiprūs kaip mums atrodo (tėveliai, nebijokite, vaikus visą kelią lydėjo mašina ir pristigusiems jėgų buvo suteikiamos geriausios reabilitacijos paslaugos – vanduo, ledai ir minkštas sėdėjimas mašinoje), o vaidinimai apie “krūtumą”, įvaizdį ir “jėgiškumą” bei vadovų ir svečių, Klaipėdos Vaivorykštės tako vidurinės mokyklos direktorės Džiuljetos Gečienės ir Klaipėdos Evangelikų liuteronų Bažnyčios kunigo Renholdo Moro, istorijos vertė susimąstyti, kas yra tikroji jėga, ar tikrai pinigai, geriausi rūbai ir telefonai atneša mums laimę ir parodo, kokie mes esame. Kartu su vaikais žvelgėme į Dievo žodį – diskutavome apie paklusnumą, Kristaus atliktą darbą dėl mūsų ir Dievo jėgą.

Didžiuosius dienos žaidimus vesdavo svečiai iš Kanados – Tim ir Carolyn Gartke šeima, pati prieš 16m. gyvenusi Lietuvoje, Šiauliuose. Dėkojame jiems už bagalinę pagalbą ir palaikymą :) , o vaikams tai buvo puiki proga pasipraktikuoti anglų kalbą.

Manau ne vienas dar ilgai prisiminsime stovyklos įspūdžius, o dabar  nusišluostykime išsiskyrimo ašaras ir išsigydykime patirtas kojų traumas :)

Keletas nuotraukų iš stovyklos: