2005m. paauglių stovykla

Stovykla “Slapta misija” parengta pagal Nehemijo istoriją. Per savo brolį Nehemijas sužino apie apgailėtiną Jeruzalės padėtį. Ši žinia jį labai pribloškia. Karalius tai pastebi ir Nehemijas gauna leidimą vykti į Jeruzalę atstatyti miesto sienos.
Nehemijas yra giliai sukrėstas ir liūdi dėl savo tautos beviltiškos padėties. Jis meldžiasi Dievui. Sugriautos sienos byloja tai, kad miestą iš visų pusių bet kada gali užpulti priešai.

Šiais laikais mes nesame priklausomi nuo sienų, bet vis tiek kartais jaučiamės nesaugūs. Ko mes bijome? Kokius pavojus jaučia šiuolaikinis žmogus? Kaip atrodo mūsų laikmečio griuvenos? Kaip mes sprenžiame tuos dalykus? Ar matome šio laikmečio problemas? Ar ir mes liūdime bei esame sukrėsti dėl to, kokioje situacijoje yra mūsų visuomenė?
Šioje stovykloje paaugliai kalbėjosi apie tai bei ieškojo atsakymų į šiuos klausimus. Juk mes taip pat galime šauktis Dievo ir prašyti Jo pagalbos kaip Nehemijas!!
Stovykloje paauglių laukė…
… puiki proga susipažinti su Dievu arba atnaujinti santykį su Juo;
… nauji draugai, su kuriais jie daug bendraus, juoksis ir melsis;
… hobio grupelės, kuriose jie atras naujus bei patobulins senus pomėgius;
… žaidimai, viktorinos ir žygiai, kurių metu patirs daug nuostabių ir įsimintinų išgyvenimų;
… maudynės švariame ir labai skaidriame Stirnių ežero vandenyje;
… laužas, kuris degs kiekvieną vakarą, šildys ir nuteiks saldžiam miegui;
… gyvenimas palapinėje, kurioje jie gyvens aštuoniese ir jausis kaip namuose;
… ir dar daug daug staigmenų.

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>