Kitokia vaikų stovykla “Jėga” jau įvyko!!!

Patikrinus socialinį tinklą “facebook” (kuris yra geriausias rodiklis, kuo gyvename) matoma, kad tiek Kitokios stovyklos, pavadinimu “Jėga”, vadovai, tiek joje dalyvavę vaikai iki šiol peržiūrinėja praeitą savaitę vykusios stovyklos nuotraukas, vienas kitam primena visokius juokus ir patirtas traumas :)

Iš tikrųjų stovykla jau pasibaigė ir dabar belieka laukti tik kitos vasaros – ne vienas vaikas pažadėjo sugrįžti, kuo, mes vadovai, be galo džiaugiamės – mūsų triūsas ne veltui Viešpatyje!!!

Šiais metais stovykla persikėlė į Kretingos rajone, Kėkštų km. esančią “Jaunimo sodybą” (daugiau info čia), kuriai esame be galo dėkingi tiek už labai draugišką prėmimą ir didžiulę teritoriją žaidimams, nuoširdų rūpestį mūsų skrandžiais (be galo skanus maistas) ir laisvalaikiu (mergaitės lipte lipo prie naujai gimusių kačiukų :) ir ne vienai teko lieti ašaras, kai tėveliai neleido jų pasiimti į namus). Šiais metais pirmą kartą Laisvųjų krikščionių bažnyčios (LKB) organizuota vaikų stovykla vyko ne palapinėse, o puikiai įrengtuose namukuose – kas iš tikrųjų tik palengvino stovyklavimą.

Stovykla ne veltui vadinosi “Jėga”. Vaikai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas 10km. žygyje – kuris parodė, kad nesame tokie stiprūs kaip mums atrodo (tėveliai, nebijokite, vaikus visą kelią lydėjo mašina ir pristigusiems jėgų buvo suteikiamos geriausios reabilitacijos paslaugos – vanduo, ledai ir minkštas sėdėjimas mašinoje), o vaidinimai apie “krūtumą”, įvaizdį ir “jėgiškumą” bei vadovų ir svečių, Klaipėdos Vaivorykštės tako vidurinės mokyklos direktorės Džiuljetos Gečienės ir Klaipėdos Evangelikų liuteronų Bažnyčios kunigo Renholdo Moro, istorijos vertė susimąstyti, kas yra tikroji jėga, ar tikrai pinigai, geriausi rūbai ir telefonai atneša mums laimę ir parodo, kokie mes esame. Kartu su vaikais žvelgėme į Dievo žodį – diskutavome apie paklusnumą, Kristaus atliktą darbą dėl mūsų ir Dievo jėgą.

Didžiuosius dienos žaidimus vesdavo svečiai iš Kanados – Tim ir Carolyn Gartke šeima, pati prieš 16m. gyvenusi Lietuvoje, Šiauliuose. Dėkojame jiems už bagalinę pagalbą ir palaikymą :) , o vaikams tai buvo puiki proga pasipraktikuoti anglų kalbą.

Manau ne vienas dar ilgai prisiminsime stovyklos įspūdžius, o dabar  nusišluostykime išsiskyrimo ašaras ir išsigydykime patirtas kojų traumas :)

(kelias nuotraukas galima rasti čia).

GEROS likusios vasaros visiems!! ;)

Kitų metų stovyklos:

VAIKŲ (7-13m. – liepos 13 -18d.)

PAAUGLIŲ (14-17m. – liepos 27-rugpjūčio 1d.)

 

This entry was posted in Neklasifikuota. Bookmark the permalink.

2 Responses to Kitokia vaikų stovykla “Jėga” jau įvyko!!!

  1. Jėga says:

    Kol vaiko įspūdžiai švieži, galiu pasakyti, kad labai patiko. Sakė ir manų košė nereali, ir šiaip visa kita labai skanu buvo. naktinis žygis – tai čia jau išvis neregėtai smagus reikaliukas. Bendrai stovyklą įvertino 9 (iš 10 balų- kur 10 balų turimas omeny jau tikriausiai tik dangus). Ačiū vadovams už begalinį rūpestėlį.

Rašyti atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>