Pradedama registracija į 2016 m. KITOKIĄ stovyklą “Draugystė”

               DĖMESIO – pradedama registracija į 2016 m. Kitokią stovyklą. 
                                                     Šių metų tema – “Draugystė”.
 
 

Praeitais metais visi išbandėme savo DRĄSĄ (įspūdžiai iš 2015-tų metų stovyklos čia), šiais metais atrasime tikrus draugus ir sužinosime kas yra tikra DRAUGYSTĖ!!! Ar esate pasiruošę nuotykiams? Ar įveiksite įvairius stovyklos metu jūsų laukiančius iššūkius? :)
 
Nuostabioje stovyklavietėje (www.jaunimosodyba.ltliepos 11-16 d. lauksime kiekvieno 8-12 m. vaikoo liepos 25-liepos 30 d. 13-17 m. kiekvieno paauglio pasiryžusio kartu su mumis, vadovais (norėdami sužinoti, kas mes tokie, spauskite čia), leistis į nuotykius!!
 
Atkreipiame dėmesį, kad išankstinė registracija BŪTINA!!
Daugiau informacijos apie registraciją čia.
 PARSISIŲSTI STOVYKLOS LANKSTINUKUS – čia (zip)
Lankstinukas 1 dalis
Lankstinukas 2 dalis
 
Iki pasimatymo, drąsuoliai! :)
 
Posted in Neklasifikuota | Leave a comment

2015 m. vasaros stovyklas prisiminus

Šią vasarą Kėkštų kaimo sodyboje stovyklavo ne tik vaikai, bet ir paaugliai. Abiejų stovyklų metu buvo kalbama apie tai, kas mums visiems, mažesniems ir didesniems, yra svarbu – apie drąsą. Tylaus laiko metu savo grupelėse su vadovais ir temų metu bendrai salėje vaikai ir paaugliai analizavo, kas yra drąsa, kaip tai susiję su mumis ir mūsų turimomis baimėmis, iš kur baimės atsiranda ir ko mes bijome bei kaip nugalėti tą mumyse kylančią baimę  ir būti drąsiais ir laisvais.

Stovyklos metu vaikai lankė hobių grupeles, žaidė didžiuosius žaidimus, maudėsi specialiai jiems skirtame baseine bei išbandė jėgas dieniniuose ir naktiniuose žygiuose. O kokia stovykla be laužo, bulvių ir zefyrų kepimo ;) ?

Keletas akimirkų iš vaikų stovyklos čia.

Vaikų stovykloje giedotas giesmes galima rasti čia.

Keletas akimirkų iš paauglių stovyklos čia.

 

 

Posted in Neklasifikuota | Leave a comment

Kitokia vaikų stovykla “Jėga” jau įvyko!!!

Patikrinus socialinį tinklą “facebook” (kuris yra geriausias rodiklis, kuo gyvename) matoma, kad tiek Kitokios stovyklos, pavadinimu “Jėga”, vadovai, tiek joje dalyvavę vaikai iki šiol peržiūrinėja praeitą savaitę vykusios stovyklos nuotraukas, vienas kitam primena visokius juokus ir patirtas traumas :)

Iš tikrųjų stovykla jau pasibaigė ir dabar belieka laukti tik kitos vasaros – ne vienas vaikas pažadėjo sugrįžti, kuo, mes vadovai, be galo džiaugiamės – mūsų triūsas ne veltui Viešpatyje!!!

Šiais metais stovykla persikėlė į Kretingos rajone, Kėkštų km. esančią “Jaunimo sodybą” (daugiau info čia), kuriai esame be galo dėkingi tiek už labai draugišką prėmimą ir didžiulę teritoriją žaidimams, nuoširdų rūpestį mūsų skrandžiais (be galo skanus maistas) ir laisvalaikiu (mergaitės lipte lipo prie naujai gimusių kačiukų :) ir ne vienai teko lieti ašaras, kai tėveliai neleido jų pasiimti į namus). Šiais metais pirmą kartą Laisvųjų krikščionių bažnyčios (LKB) organizuota vaikų stovykla vyko ne palapinėse, o puikiai įrengtuose namukuose – kas iš tikrųjų tik palengvino stovyklavimą.

Stovykla ne veltui vadinosi “Jėga”. Vaikai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas 10km. žygyje – kuris parodė, kad nesame tokie stiprūs kaip mums atrodo (tėveliai, nebijokite, vaikus visą kelią lydėjo mašina ir pristigusiems jėgų buvo suteikiamos geriausios reabilitacijos paslaugos – vanduo, ledai ir minkštas sėdėjimas mašinoje), o vaidinimai apie “krūtumą”, įvaizdį ir “jėgiškumą” bei vadovų ir svečių, Klaipėdos Vaivorykštės tako vidurinės mokyklos direktorės Džiuljetos Gečienės ir Klaipėdos Evangelikų liuteronų Bažnyčios kunigo Renholdo Moro, istorijos vertė susimąstyti, kas yra tikroji jėga, ar tikrai pinigai, geriausi rūbai ir telefonai atneša mums laimę ir parodo, kokie mes esame. Kartu su vaikais žvelgėme į Dievo žodį – diskutavome apie paklusnumą, Kristaus atliktą darbą dėl mūsų ir Dievo jėgą.

Didžiuosius dienos žaidimus vesdavo svečiai iš Kanados – Tim ir Carolyn Gartke šeima, pati prieš 16m. gyvenusi Lietuvoje, Šiauliuose. Dėkojame jiems už bagalinę pagalbą ir palaikymą :) , o vaikams tai buvo puiki proga pasipraktikuoti anglų kalbą.

Manau ne vienas dar ilgai prisiminsime stovyklos įspūdžius, o dabar  nusišluostykime išsiskyrimo ašaras ir išsigydykime patirtas kojų traumas :)

(kelias nuotraukas galima rasti čia).

GEROS likusios vasaros visiems!! ;)

Kitų metų stovyklos:

VAIKŲ (7-13m. – liepos 13 -18d.)

PAAUGLIŲ (14-17m. – liepos 27-rugpjūčio 1d.)

 

Posted in Neklasifikuota | 2 Comments